Taman Bukit Desa, Taman Desa
Taman Bukit Desa, Taman Desa, Mid Valley Megamall, Taman Danau Desa, Taman Abadi Indah, Taman Bukit Desa, Seputeh Heights, Danau Business Centre, Kuchai Lama, Happy Garden, OUG, Sri Petaling, Pavilion Bukit Jalil, Bandar Sri Permaisuri, Taman Bukit Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 1,200,000
3+1
BT
3
BM
2,266
kps (tanah)
RM 530
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Bukit Desa
Facing No House 2 Storey Superlink @ Taman Bukit Desa, Taman Desa
Leasehold, non-bumi
Individual title
Land area: 22x103 (2266sqft)
Build up: 2500sqft
2 living rooms
Bedrooms: 3+1
Bathrooms: 3
Very LONG car porch, can park 3 cars inside
Kitchen extended
Fully furnished
Facing no house, QUIET area
Guarded with CCTV
Asking price: RM 1.2m (negotiable)
Asking rental: RM 4500 (negotiable) (EDO)
Welcome COA
Edward Ooi
019: 280 2891
REN76106
Propnex Realty
Leasehold, non-bumi
Individual title
Land area: 22x103 (2266sqft)
Build up: 2500sqft
2 living rooms
Bedrooms: 3+1
Bathrooms: 3
Very LONG car porch, can park 3 cars inside
Kitchen extended
Fully furnished
Facing no house, QUIET area
Guarded with CCTV
Asking price: RM 1.2m (negotiable)
Asking rental: RM 4500 (negotiable) (EDO)
Welcome COA
Edward Ooi
019: 280 2891
REN76106
Propnex Realty
Kemudahan
Balcony
Greenery
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,200,000.
Taman Bukit Desa, Taman Desa, Mid Valley Megamall, Taman Danau Desa, Taman Abadi Indah, Taman Bukit Desa, Seputeh Heights, Danau Business Centre, Kuchai Lama, Happy Garden, OUG, Sri Petaling, Pavilion Bukit Jalil, Bandar Sri Permaisuri, Taman Bukit Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 2,500 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.