SkyVogue, Taman Danau Desa, Taman Desa
Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur
RM 690,000
3
BT
2
BM
1,085
kps
RM 636
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang SkyVogue
SkyVogue 3 bedrooms Original unit for sale
SkyVogue 3 bedrooms Original unit for sale :
-1085sf
-high floor
-3bed 2bath 2car parks
-Taman Desa newest condo
-Walking distance to commercial area
-1085sf
-high floor
-3bed 2bath 2car parks
-Taman Desa newest condo
-Walking distance to commercial area
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 690,000.
Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,085 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.