SkyVogue, Taman Danau Desa, Taman Desa
Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur
RM 830,000
3
BT
2
BM
1,300
kps
RM 638
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang SkyVogue
High Floor. Below Market. 2 Car Park.
SkyVogue
- 1,300sqft
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Bare Unit
- Brand New
- High Floor
- 2 Car Park
Please call /sms/whatsapp /for more information. Thank you.
Sam Chock- 010901_1391
Sam Chock- 010901_1391
Sam Chock- 010901_1391
Kindly take note that the picture uploaded does not represent the actual property profiles,
view/requested actual unit/image to believe, the pictures uploaded is only display for marketing purpose
- 1,300sqft
- 3 Bedrooms & 2 Bathrooms
- Bare Unit
- Brand New
- High Floor
- 2 Car Park
Please call /sms/whatsapp /for more information. Thank you.
Sam Chock- 010901_1391
Sam Chock- 010901_1391
Sam Chock- 010901_1391
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 830,000.
Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,300 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.