Danau Idaman, Taman Danau Desa, Taman Desa
Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 380,000
3
BT
2
BM
938
kps
RM 405
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Danau Idaman
Short distance to midvalley bangsar shop and etc
DANAU IDAMAN CONDOMINIUM at Taman Danau Desa
* 938sqft
* 3 bedrooms 2bathrooms
* lease hold
* 1 car park
* renovated
* well kept
* good for own stay or invest
* easy to rent out
Kindly Contact For Appointment and Viewing :-
=======================================
SL Yap
012.305.6223
( Call / Whatsapp / SMS )
=====================================================
Owners very welcome to call / sms / whatsapp / email me if any properties to sale / rent
* 938sqft
* 3 bedrooms 2bathrooms
* lease hold
* 1 car park
* renovated
* well kept
* good for own stay or invest
* easy to rent out
Kindly Contact For Appointment and Viewing :-
=======================================
SL Yap
012.305.6223
( Call / Whatsapp / SMS )
=====================================================
Kemudahan
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Bbq
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 380,000.
Taman Danau Desa, Taman Desa, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 938 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.