PJS 10, Pjs 10, Sunway

Jalan Pjs 10, Pjs 10, Sunway, Selangor

RM 999,999

4

BT

4

BM

2,160

kps (tanah)

RM 463

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Leasehold (70 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501343922
check-small-f
2,160 kps luas pelan lantai (36 kaki x 60 kaki)

Tentang PJS 10

Fully Extended End Lot Landed Home Near Sunway Pyramid

For Sale

PJS 10
2 storey end lot unit
36 x 60
Land size: 2160sf
Fully extended

Strategically located
Opposite Sunway Pyramid

Please contact
Teng 0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/11 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 999,999.
Jalan Pjs 10, Pjs 10, Sunway, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 2,160 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

VIVAHOMES REALTY SDN. BHD [ E (1) 1670/11 ]