Kampung Lindungan PJS 6, Bandar Sunway, Sunway
Jalan PJS 6/1, Bandar Sunway, Sunway, Selangor
RM 169,000
3
BT
1
BM
606
kps
RM 279
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Kampung Lindungan PJS 6
Pkns Flat Kampung Lindungan, Minangkabau, Bandar Sunway, 3rd Floor
===============================
Contact: 01(two)2047783
===============================
Asking Price: RM 169,000
===============================
DETAILS:
=============
- Build up : 606 sq.ft.
- Leasehold
- 3 Bedrooms | 1 Bathroom
- 3rd floor
- Nice unit
- Well maintained
- Ideal for own stay or investment
Please reach out to Michael Choong at 01(two)2047783 for further details or to schedule a viewing appointment.
Owners are encouraged to call for any property inquiries or to list your property.
===============================
Contact: 01(two)2047783
===============================
Asking Price: RM 169,000
===============================
DETAILS:
=============
- Build up : 606 sq.ft.
- Leasehold
- 3 Bedrooms | 1 Bathroom
- 3rd floor
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 169,000.
Jalan PJS 6/1, Bandar Sunway, Sunway, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 606 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.