D'Latour, Bandar Sunway, Sunway
Jalan Taylors Jalan Taylors, Bandar Sunway, Sunway, Selangor
RM 650,000
2
BT
2
BM
780
kps
RM 833
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang D'Latour
D'Latour Condominium
D Latour Condominium
For sale RM650,000
780 sqft
2 Bedroom, 2 Bathrooms
Fully Furnished
Photos above for illustration only
View to appreciate
For sale RM650,000
780 sqft
2 Bedroom, 2 Bathrooms
Fully Furnished
Photos above for illustration only
View to appreciate
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jacuzzi
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 650,000.
Jalan Taylors Jalan Taylors, Bandar Sunway, Sunway, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 780 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.