Lasah, Sungai Siput
Lasah, Sungai Siput, Perak
RM 442,800
4
kps
RM 2
Lasah
Tenure : Freehold (2 titles)
Lot 2155 ( 1.66 acres )
Lot 2831 ( 3.26 acres )
Total 🟰 4.92 acres
Palm trees 15 years
Landscape : 95% flat & 5% slope
With water stream
Main road drive in 2KM with normal car accessible
Selling Price RM 442,800
Asking RM 90K per acre
Please kindly contact Simon Chee (S) at 0***** for further details. Thanks
Oil Palm agriculture land
Sungai Sipututara
Lasah
Tenure : Freehold (2 titles)
Lot 2155 ( 1.66 acres )
Lot 2831 ( 3.26 acres )
Total 🟰 4.92 acres
Palm trees 15 years
Landscape : 95% flat & 5% slope
With water stream
Main road drive in 2KM with normal car accessible
Selling Price RM 442,800
Asking RM 90K per acre
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan bagi Tanah Pertanian ialah RM 442,800.
Lasah, Sungai Siput, Perak.
4.92 ekar.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.