Land For Sale 174k sqft, Sungai Petani, Kedah, Sungai Petani
Sungai Petani, Kedah
RM 7,492,320
174,240
kps (lantai)
RM 43.00
psf (lantai)
Gambar
Tentang Land For Sale 174k sqft, Sungai Petani, Kedah
Land For Sale 174k sqft, Sungai Petani , Kedah
LAND FOR SALE , SUNGAI PETANI , KEDAH
Land Area : 174240 sqft ( 4 Acres )
Square Shape
Lease Hold until 2080
5min highway Toll Selatan
-----------------------------------------------------------------------
RM43 Per sqft
SALES PRICE : RM7,492,320
Contact Me
Crystal Tee
0*****
Land Area : 174240 sqft ( 4 Acres )
Square Shape
Lease Hold until 2080
5min highway Toll Selatan
RM43 Per sqft
SALES PRICE : RM7,492,320
Contact Me
Crystal Tee
0*****
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 7,492,320.
Sungai Petani, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 174,240 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.