Bukit Banyan, Sungai Petani
citra, Bukit Banyan, Sungai Petani, Kedah
Negotiable
RM 215,000
3
BT
1
BM
893
kps (tanah)
RM 241
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bukit Banyan
Muji Style Renovation Town House On 1st Floor For Sale Bukit Banyan
**
0*****
**
For Sale
Bukit Banyan Citra
Town House
1st Floor
Muji Style Renovation
893 Sqft
1 Car Park
Just Call 0*****
Whatsaap Wechat
Welcome Owner Listing
Buy Sell Rent ( House Shop Land Warehouse )
For Sale
Bukit Banyan Citra
Town House
1st Floor
Muji Style Renovation
893 Sqft
1 Car Park
Just Call 0*****
Whatsaap Wechat
Welcome Owner Listing
Buy Sell Rent ( House Shop Land Warehouse )
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 215,000.
citra, Bukit Banyan, Sungai Petani, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 893 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.