Bandar Laguna Merbok, Sungai Petani
Bandar Laguna Merbok, Sungai Petani, Kedah
View to Offer
RM 780,000
5
BT
5
BM
4,275
kps (tanah)
RM 182
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Bandar Laguna Merbok
Super Semi D, Elite Area
Super Semi D Detached House in Bandar Laguna Merbok
Property Details:
Freehold
Non bumi lot
International lot
5 Bed
5 Bath
Built up size:3600 sqft
Land area:4275 sqft
Parking fit for 4 Cars
Study room
Selling price rm 780k
Market value rm 850k
Property Details:
Freehold
Non bumi lot
International lot
5 Bed
5 Bath
Built up size:3600 sqft
Land area:4275 sqft
Parking fit for 4 Cars
Study room
Selling price rm 780k
Market value rm 850k
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 780,000.
Bandar Laguna Merbok, Sungai Petani, Kedah.
Saiz lantai unit ini ialah 3,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.