Timur Bay Seafront Residence, Kampung Sungai Karang Pantai, Sungai Karang

Jalan Kuantan - Kemaman, Kampung Sungai Karang Pantai, Sungai Karang, Pahang

RM 364,480

2

BT

1

BM

536

kps

RM 680.00

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kediaman Servis untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2019
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 5 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108201191

Tentang Timur Bay Seafront Residence

Apartment for sake in timur bay residence

Timur Bay Residence Kuantan
Seafront Service Apartment
Price from RM 364,480
With Fully furnished
Freehold open title

Price RM 364,480
Size 536 sqft (Type C1)
1 + 1 bedrooms , 1 bath
City view
1 parking lot

Price RM 462,400
Size 680 sqft (Type B)
2 bedrooms , 2 baths
Pool + sea view / city view
1 parking lot

Equipment & Facilities :
24 hours security

Gelanggang bola keranjang

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MFI REAL ESTATE AGENCY [ E (3) 1471 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 364,480.
Jalan Kuantan - Kemaman, Kampung Sungai Karang Pantai, Sungai Karang, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 536 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

MFI REAL ESTATE AGENCY [ E (3) 1471 ]