Samsuria Resort, Balok, Sungai Karang
1 Jalan Sungai Ular Damai 1, Balok, Sungai Karang, Pahang
RM 230,000
1
BT
1
BM
632
kps
RM 363.92
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Samsuria Resort
Studio Unit At Apartment Samsuria Beach Resort,Kuantan (homestay)
STUDIO UNIT APARTMENT SAMSURIA BEACH RESORT, KUANTAN (HOMESTAY)
TYPE A : 632.24ft²
(1 bedroom)
Price : RM 230k (nego)
Property Details:
- Freehold
- Open title
- 24 hours security
- Surau, Pool,
Amenities :
- 2km to Sk Sungai Ular
- 7km to SMK Sungai Baging
- 2.5km to Masjid Sungai Ular
- 2.7km to Klinik Sungai Ular
- 7km to Kuantan Port
- 30km to Bandar Kuantan
Booking : 3.24%
FOR ANY ENQUIRIES OR VIEWING APPOINTMENT, PLEASE CALL/WHATSAPP:
Whatsapp/call
0*****
Aien Yusoff
REN18349
www.h*****
More Info: www.h*****
TYPE A : 632.24ft²
(1 bedroom)
Price : RM 230k (nego)
Property Details:
- Freehold
- Open title
- 24 hours security
- Surau, Pool,
Amenities :
- 2km to Sk Sungai Ular
- 7km to SMK Sungai Baging
- 2.5km to Masjid Sungai Ular
- 2.7km to Klinik Sungai Ular
- 7km to Kuantan Port
- 30km to Bandar Kuantan
Booking : 3.24%
Whatsapp/call
0*****
Aien Yusoff
REN18349
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 230,000.
1 Jalan Sungai Ular Damai 1, Balok, Sungai Karang, Pahang.
Saiz lantai unit ini ialah 632 kps.
Pegangan Pajakan.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.