Taman Tuanku Jaafar, Sungai Gadut

Jalan Kasia Ville, Taman Tuanku Jaafar, Sungai Gadut, Negeri Sembilan

Negotiable

RM 330,000

4

BT

3

BM

1,400

kps (tanah)

RM 235.71

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
2-storey Terraced House for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 14 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501329009
check-small-f
1,604 sqft luas pelan lantai (20 ft x 40 ft)

Tentang Taman Tuanku Jaafar

2-storey terrace house Ttj Kasia Ville Courtyard Homes Senawang

Double storey terrace house
Taman Tuanku Jaafar, Kasia Ville Courtyard Homes

Freehold
Non BUMI

Land size: 20”x70” / 1400 sqft.
Build up: 1600 sqft. +-

4 Bedrooms
3 Bathrooms

If interested to view or more information please Contact or WhatsApp.

0***** Sun Nee.
0***** Sun Nee.

Dear Owners,
If you have any Property ( Residential, Commercial, Industrial, Agriculture land & Development land ) for SALE or RENT, kindly Contact 0***** Sun Nee.
I’ll do my best to assist you.
Thanks you.
Kemudahan
balcony-o

Balcony

buildings-o

City view

garage-2-o

Garage

park-o

Greenery

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24 hours security

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBD PROPERTIES (SEREMBAN) SDN. BHD. [ E (1) 1197/9 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 330,000.
Jalan Kasia Ville, Taman Tuanku Jaafar, Sungai Gadut, Negeri Sembilan.
Saiz lantai unit ini ialah 1,604 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CBD PROPERTIES (SEREMBAN) SDN. BHD. [ E (1) 1197/9 ]