Taman Tuanku Jaafar, Sungai Gadut

Taman Tuanku Jaafar, Sungai Gadut, Negeri Sembilan

Negotiable

RM 245,000

4,833

kps

RM 50.69

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Residential Land for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 15 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500616049
check-small-f
4,833 sqft luas tanah (50 ft x 90 ft)
check-small-f
RM 50.69 psf (tanah)

Tentang Taman Tuanku Jaafar

Level land adjacent to sports field

TANAH LOT BANGLO
Taman Tuanku Jaafar Senawang Negeri Sembilan
======================
ASKING PRICE : RM245,000 (NEGO)
Rena | 0*****
======================

Details :
=======
FREEHOLD
Land Area : 50’x90’ (4,833 sqft)

======================
ASKING PRICE : RM245,000 (NEGO)
======================

RENA RAHMAN | REN 26499
0*****
O183278OO5
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

WEISE INTERNATIONAL PROPERTY CONSULTANTS SDN BHD [ VE (1) 0241 ]

Soalan Lazim
Harga jualan bagi Residential Land ialah RM 245,000.
Taman Tuanku Jaafar, Sungai Gadut, Negeri Sembilan.
4,833 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.