Suria Putra, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh

Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor

RM 399,999

2

BT

2

BM

881

kps

RM 454.03

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Service Residence for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501369684

Tentang Suria Putra

Suria Putra Condo For Sale Sungai Buloh Bukit Rahman Putra Freehold

Welcome to call 012_998-7710 Wing Seow for enquiry and viewing arrangement.

-2 Bed 2 Bath

-2 Car Pak

-881sqft

-Mid Floor facing Golf View

-Tenanted till Sep 2026

We provide 1 stop solution for your Dream home hunting!
Spa lawyer
All bank's banker for loan check
Renovation

Wing Seow
012_998-7710
REN 41913
Sinland Real estate
Kemudahan bersama
burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 399,999.
Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 881 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Sinland Real Estate