Suria Putra

Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor

Negotiable

RM 495,000

3

BT

2

BM

1,076

kps

RM 460.04

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Service Residence for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Disiapkan pada 2018
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501022580

Tentang Suria Putra

Suria Putra Residence - Bukit Rahman, For Sale

Suria Putra Residence
- 1076sqf
- 3 bedrooms and 2 bathrooms
- Poolside view
- Corner unit
- Partly furnished
- 2 car parking spaces
- Freehold property
For sale at Rm 495k (Negotiable)

Contact Tan Hong Hoo at 0*****
Kemudahan bersama
burger-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 495,000.
Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,076 sqft.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian