Taman Impian Indah, Sungai Buloh

Taman Impian Indah, Sungai Buloh, Selangor

RM 850,000

4

BT

3

BM

2,600

kps (tanah)

RM 326.92

psf (tanah)

photo

Gambar

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Teres 2-Tingkat untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 27 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108341934
check-small-f
3,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
2,600 kps luas tanah

Tentang hartanah ini

2 Storey Corner House @ Taman Impian Indah Sungai Buloh

2 Storey Corner House @ Taman Impian Indah Sungai Buloh

Details:
Land size. : 2600sf
Built up : 3000sf
4 room 3 toilet
Freehold residential individual title
Facing north south

Welcome to contact Justin Toh 0***** for more info
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1714/6 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 850,000.
Taman Impian Indah, Sungai Buloh, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,000 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

POLYGON PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1714/6 ]