Astana Putra, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh

Jalan Bukit Rahman Putra 1/1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor

RM 317,115

3

BT

2

BM

1,399

kps

RM 226.67

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Tanpa perabot
check-small-f
Disiapkan pada 2008
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 20 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501369916

Tentang Astana Putra

Astana Putra Condominium Available for Auction

Property Address:
Unit No. 2-5-606, Kondominium Astana Putra, Jalan BRP 1/1, Bukit Rahman Putra, Seksyen U20, 40160 Shah Alam, Selangor

Property Details:
- Condominium
- Freehold
- Size: 1,399 sq.ft
- Bedroom: 3
- Bathroom: 2

Auction Detail:
Auction Date - 23 June 2026
Auction Price - RM317,115.00
Market Value - RM435,000.00

Kindly take note:
* NO INSIDE VIEWING (Self-survey luar sahaja)
* Deposit 10%
* Legal + misc kos sekitar 7%-10%

Interested? Let’s check eligibility & avoid deposit burn first
Encik Ahmad (E-3083)
0*****
Nilai Harta Consultant Sdn Bhd (VE(1)01373
Kemudahan bersama
bbq-o

Bbq

volleyball-2-o

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 317,115.
Jalan Bukit Rahman Putra 1/1, Bukit Rahman Putra, Sungai Buloh, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,399 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Advertiser