Southgate Commercial Centre, Sungai Besi

Jalan Dua, Sungai Besi, Kuala Lumpur

RM 3,800 /mo

1,380

kps

Butiran hartanah

check-small-f
Pejabat for rent
check-small-f
Partially fitted
check-small-f
Disenaraikan pada 28 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501121492
check-small-f
1,380 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 2.75 psf (lantai)

Tentang Southgate Commercial Centre

Office Space at Southgate Commercial Centre in Kuala Lumpur

For viewing appointments, please contact or message Desmond at +6***** .

==============================================
Southgate Commercial Centre Office Space Kuala Lumpur
==============================================

-Rental RM3,900
-1380sf
-Partial Furnished
-RSL0726

===========================================
-1 Month Advance
-2 Month Security Deposit
-Utility Deposit
-Tenancy Agreement Fee
===========================================

For viewing appointments, please contact or message +6***** .
Desmond Low Xiu Fui
REN 60727
E TREND REALTY SB (E (1) 1752/4)
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Cafe

asterisk-o

Parking

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga sewaan ialah RM 3,800 /mo.
Jalan Dua, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,380 kps.
Freehold.
Berikut merupakan 10 perkara yang anda perlu tahu sebelum menyewa termasuk deposit sekuriti, perjanjian sewaan, duti setem, dan caj lain-lain.

E TREND REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1752 ]

agency logo