Midfields 2, Sungai Besi
Midfields 2 Lebuhraya Sungai Besi, Sungai Besi, Kuala Lumpur
RM 430,000
3
BT
2
BM
1,044
kps
RM 411.88
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Midfields 2
Midfields 2 Available, 430k, 1044sf
For further details or to schedule a viewing, please:
WhatsApp/Call: 0***** (William)
Midfields 2 Available
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1044sf
- 2 Car Parking Spaces
- Partially Furnished
- Leasehold
For further details or to schedule a viewing, please:
WhatsApp/Call: 0***** (William)
WhatsApp/Call: 0***** (William)
Midfields 2 Available
- 3 Bedrooms
- 2 Bathrooms
- 1044sf
- 2 Car Parking Spaces
- Partially Furnished
- Leasehold
For further details or to schedule a viewing, please:
WhatsApp/Call: 0***** (William)
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Bbq
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
Midfields 2 Lebuhraya Sungai Besi, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,044 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.