Lake Fields, Taman Tasik Damai, Sungai Besi

Jalan Tasik, Taman Tasik Damai, Sungai Besi, Kuala Lumpur

Negotiable

RM 1,190,000

5

BT

4

BM

3,460

kps (tanah)

RM 344

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 3 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Leasehold
check-small-f
Disenaraikan pada 13 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501325080
check-small-f
3,460 kps luas pelan lantai

Tentang Lake Fields

Well-Maintained 3 Storey Terrace at Meadow Lakefields Sungai Besi

Call/电话 CY
HP:
O11-
3322
9485

• Spacious 3-storey landed home
• Land size 20 x 75| Built-up approx 3,460sqft
• 5 Bedrooms • 4 Bathrooms
• Fully Furnished – Move-in Ready
• Wide frontage with approx 20ft open space
• Quiet residential area, suitable for family or professionals
• Modern contemporary interior with warm wood finishes
• High ceiling creating spacious and airy living environment
• Well-designed layout with good natural lighting
• Quality built-in wardrobes and carpentry
• Air-conditioning and ceiling fan installed
• Very well maintained, move-in condition

*Direct to Owner*
Viewing anytime
For further details and viewing arrangements, do contact me
Kemudahan bersama
asterisk-o

24-hour security

asterisk-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/8 ]

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,190,000.
Jalan Tasik, Taman Tasik Damai, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,460 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

GATHER PROPERTIES SDN BHD [ E (1) 1536/8 ]

agency logo