Central Residence @ Sungai Besi, Taman Tasik Pinggiran, Sungai Besi

366 Jalan Sungai Besi, Taman Tasik Pinggiran, Sungai Besi, Kuala Lumpur

RM 375,000

2

BT

2

BM

732

kps

RM 512.30

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Pangsapuri untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2015
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 2 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500646520

Tentang Central Residence @ Sungai Besi

Sungai Besi Central Residence

Sungai Besi Central Residence
===================
Asking Price RM375k
MV RM430k
===================
PROPERTY DETAILS:
- Freehold
- Size 732 sqft
- 2 Bedrooms & 2 Bathrooms
- 2 Car Parks

- MyTown Shopping Complex

For more info or viewing session, please contact :
Shazwan
0*****

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 375,000.
366 Jalan Sungai Besi, Taman Tasik Pinggiran, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 732 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CCI REALTY SDN BHD [ E (1) 2054/2 ]