1 Razak Mansion, Sungai Besi

Jalan Sungai Besi, Salak Selatan,, Sungai Besi, Kuala Lumpur

RM 300,000

3+1

BT

2

BM

807

kps

RM 371.75

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Leasehold (84 tahun lagi)
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500757200
check-small-f
807 kps luas pelan lantai

Tentang 1 Razak Mansion

1 Razak Mansion Sungai Besi Salak Selatan Beside Razak City

1 Razak Mansion, Sungai Besi, Salak Selatan

For Sale RM320K nego
807sf
3 bedrooms 2 bathrooms
1 car park
Freehold
Near to lift
Leasehold till year 2110
Non Bumi Lot
Maintenance fee RM154 per month
Nearby Pasar

Katty Soon O1O-36O864O
REN33119 The Roof Realty Sdn Bhd
Kindly Whatsapp/SMS me for more info and arrange for viewing
Please Whatsapp/SMS if I'm not answering your call
Kemudahan
parking-o

Covered car parking

security-access-control-o

Security guard

Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 300,000.
Jalan Sungai Besi, Salak Selatan,, Sungai Besi, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 807 kps.
Leasehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]