The Golden Triangle Condominium, Sungai Ara
Jalan Paya Terubong, Jalan Paya Terubong, Sungai Ara, Penang
RM 528,000
3
BT
2
BM
1,315
kps
RM 402
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Golden Triangle Condominium
Golden Triangle For Sale @ Relau
Golden Triangle For Sale @ Relau
Selling Price : RM 528,000
* 1,315 sq.ft.
* 3 Bedrooms with two storeroom
* 2 Bathrooms
* 1 Carparks
* Fully Furnished with AC, Fridge, washing machine and etc
Selling Price : RM 528,000
* 1,315 sq.ft.
* 3 Bedrooms with two storeroom
* 2 Bathrooms
* 1 Carparks
* Fully Furnished with AC, Fridge, washing machine and etc
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Gym
Jogging track
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 528,000.
Jalan Paya Terubong, Jalan Paya Terubong, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,315 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.