Setia Vista, Relau, Sungai Ara

Tingkat Relau 6, Relau, Sungai Ara, Penang

RM 1,450,000

4

BT

3

BM

2,600

kps (tanah)

RM 558

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 4 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500899581
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Setia Vista

Worth Buy! Corner Unit Double Storey Terrace @ Relau, Bayan Lepas

Double Storey Corner Unit Terrace For Sale @ Relau, Bayan Lepas

-Renovated
-Built up area : 1,600 sq ft
-Land area : 2,600 sq ft
-4 room, 3 bathroom
-Corner unit
-Quiet environment

••••••FOR SALE RM1,450 000••••••

~~~View to appreciate~~~
For more information kindly contact or WhatsApp Karen +6*****
Kemudahan bersama
security-access-control-o

24-hour security

run-o

Jogging track

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Oriental Realty - PJ

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,450,000.
Tingkat Relau 6, Relau, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Oriental Realty - PJ