Taman Kenari, Sungai Ara

Tingkat Kenari, Desa Ria, Taman Kenari, Sungai Ara, Penang

RM 2,700,000

4,000

kps

RM 675

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 31 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200424368
check-small-f
4,000 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 675.00 psf (lantai)

Tentang hartanah ini

3 Storey Shoplot @ Kenari Avenue, Sungai Ara

3 Storey Shoplot @ Kenari Avenue, Sungai Ara

-Total built up : 4,000 sq ft
-High visibility
-Suitable for all types of businesses
-Comes with car park
-Good location. Surrounded by residential neighbourhood

••••••FOR SALE RM2,700 000••••••

~~~View to appreciate~~~
For more information kindly contact or WhatsApp Karen +6*****
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Oriental Realty - PJ

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,700,000.
Tingkat Kenari, Desa Ria, Taman Kenari, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 4,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Oriental Realty - PJ