Regency Heights Condo, Sungai Ara

Changkat Kenari, Sungai Ara, Penang, Sungai Ara, Penang

Boleh dirunding

RM 470,000

3+1

BT

2

BM

1,258

kps

RM 373.61

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kondominium untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan tidak penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2007
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 22 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 500718414

Tentang Regency Heights Condo

Regency Height 1258sf City View Renovated Unit

Regency Height for sale:

- 1258sf
- City view
- Mid floor
- 3+1 bedroom and 2 bathroom
- 1 car park

Asking : RM 470k

For more information or To view the unit, kindly call Kevin 017_4987068 (Ren05061)

Dewan badminton

volleyball-2-o

Gelanggang skuasy

tennis-o

Gelanggang tenis

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/5 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 470,000.
Changkat Kenari, Sungai Ara, Penang, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,258 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM REALTY SDN BHD [ E (1) 1708/5 ]