One Imperial, Sungai Ara
Jalan Paya Terubong Lintang Sungai Ara, Sungai Ara, Penang
RM 770,000
3
BT
2
BM
1,180
kps
RM 653
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang One Imperial
One Imperial Landed style condo with Private Garden
One Imperial Landed style condo with Private Garden
Main Floor Area 1180sqft
Private Garden 1216sqft
4 bedrooms
2 bathrooms
3 car parks direct park in front the house
fully renovated and furnished
nice unit
For Sale: RM770k nego
For more info, please call/ whatsapp me at 0*****
Main Floor Area 1180sqft
Private Garden 1216sqft
4 bedrooms
2 bathrooms
3 car parks direct park in front the house
fully renovated and furnished
nice unit
For Sale: RM770k nego
For more info, please call/ whatsapp me at 0*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Badminton court
Basketball court
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 770,000.
Jalan Paya Terubong Lintang Sungai Ara, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,180 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.