Iconic Skies, Sungai Ara
Jalan Fettes Jalan Fettes Off Jalan Paya Terubong, Sungai Ara, Penang
View to Offer
RM 1,930,000
4+1
BT
5
BM
3,464
kps
RM 557
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Iconic Skies
Iconic Skies 3.5 Storey Villa Freehold 3464sf Fully Renovated
Iconic Skies
3.5 Storey Villa
Address: Halaman Relau 11900 Bayan Lepas, Penang
Land area 3464sf
Build up 4 floor
Bedroom 4+1
Bathroom 5
Freehold
Maintenance fee RM761 per month
Lift maintenance: RM1200 per year
Selling price RM1.93M
Rental : RM5500
Kindly Pm me for viewing arrangements
3.5 Storey Villa
Address: Halaman Relau 11900 Bayan Lepas, Penang
Land area 3464sf
Build up 4 floor
Bedroom 4+1
Bathroom 5
Freehold
Maintenance fee RM761 per month
Lift maintenance: RM1200 per year
Selling price RM1.93M
Rental : RM5500
Kindly Pm me for viewing arrangements
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Jacuzzi
Parking
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,930,000.
Jalan Fettes Jalan Fettes Off Jalan Paya Terubong, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 3,464 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.