Cangkat Sungai Ara, Desa Ara, Sungai Ara
Cangkat Sungai Ara 3 Setia Greens, Desa Ara, Sungai Ara, Penang
RM 770,000
4
BT
3
BM
1,280
kps (tanah)
RM 602
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang Cangkat Sungai Ara
Cangkat Sungai Ara Terrace -Strategic and Peaceful
Terrace in Sungai Ara, Bayan Lepas-embedded in a quiet & peaceful neighbourhood
Freehold
Double-storey terrace (split level )
4 rooms
3 bathrooms
Land area 16' x 80' (1280 sqft)
Built-up area 土1,600 sqft
Extended
Large dining area
Selling price RM770k negotiable
Strategically located at Bayan Lepas, surrounded by all the amenities and just few-minutes drive to FTZ, Penang airport etc.
Freehold
Double-storey terrace (split level )
4 rooms
3 bathrooms
Land area 16' x 80' (1280 sqft)
Built-up area 土1,600 sqft
Extended
Large dining area
Selling price RM770k negotiable
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 770,000.
Cangkat Sungai Ara 3 Setia Greens, Desa Ara, Sungai Ara, Penang.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.