The Grand Subang Jaya SS15, SS15, Subang Jaya
Jalan SS 15/8a, SS15, Subang Jaya, Selangor
RM 578,000
2
BT
2
BM
563
kps
RM 1,027
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang The Grand Subang Jaya SS15
Charming unit with stunning views
The Grand SS15 Service Apartment for Sale
-563 sqft
-1+1 bedrooms, 1 bathroom, 1 toilet
And more
-2 car parks
-Prime location in SS15 Subang Jaya
-Walking distance to colleges, shops, and amenities
-Interested buyers, please call or WhatsApp O169O28775
-563 sqft
-1+1 bedrooms, 1 bathroom, 1 toilet
And more
-2 car parks
-Prime location in SS15 Subang Jaya
-Walking distance to colleges, shops, and amenities
-Interested buyers, please call or WhatsApp O169O28775
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 578,000.
Jalan SS 15/8a, SS15, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 563 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.