Taman Perindustrian UEP, Subang Jaya
Jalan TP 7/5, Taman Perindustrian UEP, Subang Jaya, Selangor
Negotiable
RM 3,200,000
7,000
kps
RM 457.14
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Taman Perindustrian UEP
Taman Peri ndustrian UEP Subang Jaya 2.5 storey with lift Freehold
Taman Perindustrian UEP, 47620 Subang Jaya, Selangor, Malaysia
2.5 storey Link Office Warehouse
Land area: 2900sf( 29' x 100)
Build up area: ~ 7000sf
Tenure: Freehold
Ceiling height: GF ~ 20ft
Remarks:
- Owner occupied
- Furnished
- Passenger lift
- Cargo lift
- Solar panelling
Selling Price: RM 3.2 Million
Tom Thomas
0*****
Richland Properties
PEA 4008
2.5 storey Link Office Warehouse
Land area: 2900sf( 29' x 100)
Build up area: ~ 7000sf
Tenure: Freehold
Ceiling height: GF ~ 20ft
Remarks:
- Owner occupied
- Furnished
- Passenger lift
- Cargo lift
- Solar panelling
Selling Price: RM 3.2 Million
Tom Thomas
0*****
Richland Properties
PEA 4008
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,200,000.
Jalan TP 7/5, Taman Perindustrian UEP, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.