Subang Perdana Goodyear Court 7, Subang Jaya
Subang Jaya, Selangor
RM 390,000
3
BT
2
BM
1,008
kps
RM 387
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Subang Perdana Goodyear Court 7
Goodyear Court 7 for sale
Goodyear Court 7 for sale
- 1008 sqft
-3 bedroom 2 bathroom
- partial furnished
-Good condition
Call/ Whatsapp for enquiry
Adrian Chong
- 1008 sqft
-3 bedroom 2 bathroom
- partial furnished
-Good condition
Call/ Whatsapp for enquiry
Adrian Chong
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Nursery
Playground
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 390,000.
Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,008 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.