SS19, Subang Jaya

SS19, Subang Jaya, Selangor

RM 430,000

2

BT

2

BM

720

kps (tanah)

RM 597

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 9 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501273498
check-small-f
800 kps luas pelan lantai

Tentang SS19

Your Perfect Home

Status: For Sale
Location: SS19, Subang Jaya
Double Storey
Sale Price: RM430,000
Land Area : 720 sqft (16x45)
Build up : 800 sqft.
Room: 2
Bathroom: 2
Furnishing: Partially Furnished

Viewing is highly recommended to appreciate the space and condition.
For details or to arrange a viewing, please contact:
Elvin Gwee (REN79285) – Call or message
Property owners: If you are considering selling or renting out your unit, I am here to help.
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 430,000.
SS19, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 800 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

CID REALTORS SDN BHD [ E (1) 1855/2 ]