SS14, Subang Jaya

SS14, Subang Jaya, Selangor

RM 880,000

4

BT

3

BM

1,755

kps (tanah)

RM 501.42

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 11 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501218022
check-small-f
1,500 kps luas pelan lantai

Tentang SS14

Single level home available for purchase

Property Details:

- Location: SS 14, Subang
- Single level terrace home
- Built up: 1,500sqf
- Land Area: 1,755sqf
- 4 Bedrooms 3 Bathrooms
- Freehold
- Asking selling price: RM 880k

Photos are for illustration purposes only.

Please contact Joyce 0***** for viewing / further information.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 880,000.
SS14, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,500 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

KNIGHT WORLD REALTY (M) SDN BHD [ E (1) 0239 ]