putra heights, Putra Heights, Subang Jaya
Kingsley Hills, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor
Boleh dirunding
RM 2,050,000
4+1
BT
6
BM
4,618
kps (tanah)
RM 443.92
psf (tanah)
Gambar
Paparan Peta
Tentang putra heights
Short drive to Main Place, One City, Sunway Pyramid, Monash University
UNIQUE SELLING POINTS
(Lai 0***** )
Corner 3.5 Storey Semi-D, Kingsley Hills, Putra Heights
* Freehold (Gated Guarded)
* Land Area: 4,618 sq feet
* Built Up : 3,818 sq feet
* 4+1 Bedrooms, 6 Bathrooms
* Can park 6 cars
* New property (Nobody stay before)
* Selling RM 2,050,000 (Negotiable)
For viewing appointment & enquiries, please call:
Lai 0*****
Lai 0*****
Lai 0*****
(Lai 0***** )
Corner 3.5 Storey Semi-D, Kingsley Hills, Putra Heights
* Freehold (Gated Guarded)
* Land Area: 4,618 sq feet
* Built Up : 3,818 sq feet
* 4+1 Bedrooms, 6 Bathrooms
* Can park 6 cars
* New property (Nobody stay before)
* Selling RM 2,050,000 (Negotiable)
For viewing appointment & enquiries, please call:
Lai 0*****
Lai 0*****
Lai 0*****
Kemudahan
Balkoni
Kawalan keselamatan
Tempat letak kereta berbumbung
Kemudahan bersama
Keselamatan 24 jam
Tempat letak kereta berbumbung
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,050,000.
Kingsley Hills, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,818 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.