Putra Bahagia, Putra Heights, Subang Jaya

Jalan Putra Bahagia 8/3h, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor

RM 660,000

4

BT

3

BM

1,650

kps (tanah)

RM 400

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 2 Tingkat for sale
check-small-f
Partially furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 12 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501098204
check-small-f
1,600 kps luas pelan lantai

Tentang Putra Bahagia

2 Storey Terrace Putra Height, Putra Bahagia @ Subang Jaya

PROPERTY DETAILS
================
Freehold
Land Area : 1,650 Sqft
Built Up : 1,600 Sqft (Approx)
4 Bedrooms
3 Bathrooms

=====================
Asking Price: RM 660,000

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 660,000.
Jalan Putra Bahagia 8/3h, Putra Heights, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,600 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

agency logo