Garden Shoppe @ One City, Garden Shoppe One City UEP, Subang Jaya

Jalan USJ 25/1B, Garden Shoppe One City UEP, Subang Jaya, Selangor

RM 2,400,000

3,343

kps

RM 717.92

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk dijual
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 30 Mac 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 105992272
check-small-f
3,343 kps luas pelan lantai

Tentang Garden Shoppe @ One City

Subang jaya garden shoppe one city 3 storey shop sale freehold

Subang Jaya Garden Shoppe One City UEP
Jalan USJ 25, 47650 Selangor

Shop For Sale
3 Storey
Freehold
20 X 65
Total Built Up 3,343 sqft

Selling Price RM2,400,000 Nego
This unit suitable for own used buyer as whole block can be vacant

Owners Are Welcome To List
Photos of Shop/Factory to show is surrounding area, not the actual unit

Feel Free to Call / Whatsapp for Viewing Arrangement, Thanks.
Mr Benz Lee 0*****
Kemudahan bersama
shared-space-o

Dewan serbaguna

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

burger-2-o

Kedai makan

shop-o

Kedai serbaneka

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

J A VALLEY PROPERTIES [ E (3) 0684 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 2,400,000.
Jalan USJ 25/1B, Garden Shoppe One City UEP, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,343 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

J A VALLEY PROPERTIES [ E (3) 0684 ]