Da Men USJ 1 Komersil, Usj 1, Subang Jaya

Persiaran Kewajipan, Usj 1, Subang Jaya, Selangor

RM 6,300,000

2

BM

6,544

kps

RM 963

psf

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai-Pejabat for sale
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 8 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 200537356
check-small-f
6,544 kps luas pelan lantai
check-small-f
RM 962.71 psf (lantai)

Tentang Da Men USJ 1 Komersil

5-Storey Shop Office for Sale at Damen USJ Komersil Subang Jaya

5-Storey Shop Office for Sale at Damen USJ Komersil
Built-up: 6,544 sqft
Tenure: Freehold
Lift: Yes (servicing all floors)
Parking: Ample spaces
Service charges RM0.28 psf
Asking Price: RM6.3M

ROI~5%
Rental RM26,300

Strategic Location | High Visibility | Great Investment
Ideal for corporate offices, retail outlets, F&B, or co-working spaces.
Excellent road frontage
Ideal for investors or end-users

The Developer: EQUINE PARK COUNTRY RESORT SDN BHD
Estimated Completion Year: 2016
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 6,300,000.
Persiaran Kewajipan, Usj 1, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 6,544 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.

HARTAMAS REAL ESTATE (MALAYSIA) SDN. BHD. [ E (1) 1439 ]