Corner Shop @ USJ 10 Taipan, Good For Invest & Potential ROI 4.5%, Usj 10, Subang Jaya
Usj 10, Subang Jaya, Selangor
RM 12,000,000
2
BM
7,000
kps
RM 1,714
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Corner Shop @ USJ 10 Taipan, Good For Invest & Potential ROI 4.5%
Corner Shop for Sale @ USJ 10 Taipan
Property Info :
- Corner Unit | 角落单位
- Build Up Area 7000sf |实用面积7000方呎
- Freehold Title | 永久地契
Location Info :
- USJ 10 Taipan
- High Foot Traffic Area | 高人流量区域
- Situated on Busy Street | 位于繁忙街道
Asking Price RM12mil Only
价格只需要马币1200万而已
Photo for illustration purposes only ~
照片仅供参考而已 ~
Contact me for viewing :
请联系安排看店 :
Terry Thean
OI6
222
8681
- Corner Unit | 角落单位
- Build Up Area 7000sf |实用面积7000方呎
- Freehold Title | 永久地契
Location Info :
- USJ 10 Taipan
- High Foot Traffic Area | 高人流量区域
- Situated on Busy Street | 位于繁忙街道
Asking Price RM12mil Only
价格只需要马币1200万而已
Photo for illustration purposes only ~
照片仅供参考而已 ~
Contact me for viewing :
请联系安排看店 :
Terry Thean
OI6
222
8681
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 12,000,000.
Usj 10, Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 7,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.