Aurora Subang Jaya, Subang Jaya
Subang Jaya, Selangor
RM 760,000
2
BT
2
BM
788
kps
RM 964
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Aurora Subang Jaya
Many units on hand partial and fully furnished units. Viewing Anytime.
Aurora Residence
Size:788 sqft
Rooms: 2
Toilet: 2
Carpark: 2
Asking Price RM: 760,000
Remark- Fully Furnished
Owners are welcome to list.
Contact for viewing.
Size:788 sqft
Rooms: 2
Toilet: 2
Carpark: 2
Asking Price RM: 760,000
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 760,000.
Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 788 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.