Alira @ Metropark Subang, Subang Jaya
Subang Jaya, Selangor
RM 589,000
2
BT
2
BM
792
kps
RM 744
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Alira @ Metropark Subang
Brand New 2Rooms 2baths
For Sell
Alira Metropark
Tropicana Metropark
792sf
2rooms 2baths
Partial Furnished
Please contact
Stephy 0*****
PEA 2599
Vivahomes Realty SB
Alira Metropark
Tropicana Metropark
792sf
2rooms 2baths
Partial Furnished
Please contact
Stephy 0*****
PEA 2599
Vivahomes Realty SB
Kemudahan
Balcony
Covered car parking
Security guard
Kemudahan bersama
24-hour security
Playground
Swimming pool
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 589,000.
Subang Jaya, Selangor.
Saiz lantai unit ini ialah 792 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.