🔥CORNER LOT FREEHOLD📍SRI PETALING, Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling
Radin Bandar Baru Sri Petaling, Happy Garden Taman Oug Yarl Old Klang Road Taman Desa Petaling Kuchai Lama Seputeh Sungai Besi Chan Sow Lin Bukit Jalil Bangsar Pudu Cheras Maluri Ampang Sri Hartamas TTDI Sentul Bukit Bintang Chow Kit KL City Puchong, Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling, Kuala Lumpur
Negotiable
RM 15,000,000
5
BM
7,000
kps
RM 2,143
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang 🔥CORNER LOT FREEHOLD📍SRI PETALING
Shop For Sale in Kuala Lumpur, Sri Petaling - 7000 sqft
Disclaimer: Advertised photo just for references, not the actual unit
ref:200426*409
3 Storey Corner Shop
Freehold Individual Title
Land size:2,368 SF
Built-up: 7,104 SF (Approx.)
Sale Price: 15M(Nego)
Total collected rental: RM44K
Rental yield: ROI 3.6%
ref:200426*409
3 Storey Corner Shop
Freehold Individual Title
Land size:2,368 SF
Built-up: 7,104 SF (Approx.)
Sale Price: 15M(Nego)
Total collected rental: RM44K
Rental yield: ROI 3.6%
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 15,000,000.
Radin Bandar Baru Sri Petaling, Happy Garden Taman Oug Yarl Old Klang Road Taman Desa Petaling Kuchai Lama Seputeh Sungai Besi Chan Sow Lin Bukit Jalil Bangsar Pudu Cheras Maluri Ampang Sri Hartamas TTDI Sentul Bukit Bintang Chow Kit KL City Puchong, Bandar Baru Sri Petaling, Sri Petaling, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 7,000 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.