ROI: 5.01% 3-storeys shop lot @ Plaza Damas,Sri Hartamas, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas
Jalan Sri Hartamas 1, Sri Hartamas, Hartamas Shopping Centre, Plaza Mont Kiara, Jalan Duta, SPRINT Highway, Bukit Damansara, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur
Boleh dirunding
RM 3,200,000
0
BM
3,481
kps
RM 919.28
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang ROI: 5.01% 3-storeys shop lot @ Plaza Damas,Sri Hartamas
ROI: 5.01% 3-storeys shop lot @ Plaza Damas ,Sri Hartamas
3-storeys shop lot (strata title)
Here's a 3-storey shop lot with a strata title.
ROI: 5.01%
Freehold
- Land size: 1001 sq ft
Total built area: 3481sq ft
It's conveniently located near 7-11, KFC,and HONG LEONG BANK
If you're interested, feel free to reach out at 011**1078*7756**Wesley
(YSL-81)
Here's a 3-storey shop lot with a strata title.
ROI: 5.01%
Freehold
- Land size: 1001 sq ft
Total built area: 3481sq ft
(YSL-81)
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 3,200,000.
Jalan Sri Hartamas 1, Sri Hartamas, Hartamas Shopping Centre, Plaza Mont Kiara, Jalan Duta, SPRINT Highway, Bukit Damansara, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,481 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.