Plaza Damas Shop Lot For Sale at Taman Sri Hartamas, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas

Jalan Sri Hartamas 1,Sri Hartamas, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur

RM 4,700,000

3,393

kps (lantai)

RM 1,385.20

psf (lantai)

Butiran hartanah

check-small-f
Kedai untuk dijual
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 29 Apr 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108339006
check-small-f
3,393 kps luas pelan lantai
check-small-f
1,003 kps luas tanah

Tentang Plaza Damas Shop Lot For Sale at Taman Sri Hartamas

Plaza Damas 3 Shop For Sale at Jalan Sri Hartamas 1 K L

☛ ROI 4,44% 3 Storey Shop Lot
Facing main road-Jalan Sri Hartamas 1

FOR SALE
SELLING PRICE: RM4.7M

PROPERTY DETAILS: -
intermediate Shop Lot
Freehold
Land: 1,003 sqft
B/up : 3,393 Sqft

Total Rental :RM17,250
➻ G floor: (RM 7,550, RM 7,950 from June 2025): Jan 23 -Dec 25: 3+3, OTR for 1 year at RM 8,250

➻1st floor: Office (RM 4,800): Nov 23 - Oct 2025, OTR for 1 year

➻2nd floor: Office (RM 4,900): Sep 23 - Sep 2, OTR for 3+1 years at RM 5,635 for next term

Pls to contact /W.App
Carene Chng +6***** ...
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd - KL

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 4,700,000.
Jalan Sri Hartamas 1,Sri Hartamas, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 3,393 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

EUM Realty Sdn. Bhd - KL