Dorsett Residences Sri Hartamas, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas
Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur
RM 1,278,000
3
BT
2
BM
1,012
kps
RM 1,263
psf
Gambar
Paparan Peta
Tentang Dorsett Residences Sri Hartamas
Dorsett Sri Hartamas! Below Market Price! Good Buy! Bank Lelong!
= = = BANK AUCTION PROPERTY = = =
~~Reserve Price : RM 1,278,000.00
**(Estimated Market Price: 1.7mil)
~~Property Type : Service Residence
~~Property Area : 1012.00 sf
~~Auction Date : 0*****
~~Address : [contact agent], Dorsett Residences Sri Hartamas, Sri Hartamas, 50480 Kuala Lumpur
+++++++++++++++++++++++
_ FREE REGISTRATION _
+++++++++++++++++++++++
Contact: 0***** (Anven Property)
Language: English, Malay, Chinese (Cantonese, Mandarin & Hokkien)
Whatapps: www.h*****
www.h*****
~~Reserve Price : RM 1,278,000.00
**(Estimated Market Price: 1.7mil)
~~Property Type : Service Residence
~~Property Area : 1012.00 sf
~~Auction Date : 0*****
+++++++++++++++++++++++
_ FREE REGISTRATION _
+++++++++++++++++++++++
Contact: 0***** (Anven Property)
Whatapps: www.h*****
www.h*****
Kemudahan bersama
24-hour security
Bbq
Cafe
Gym
Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman
Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 1,278,000.
Jalan Sri Hartamas 1, Taman Sri Hartamas, Sri Hartamas, Kuala Lumpur.
Saiz lantai unit ini ialah 1,012 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.