Taman Sri Skudai, Skudai

Jalan Emas, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor

RM 538,000

3

BT

1

BM

1,760

kps (tanah)

RM 306

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Fully furnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501346714
check-small-f
1,760 kps luas pelan lantai

Tentang Taman Sri Skudai

【 Competitive Price 】【 Recently Upgraded Unit 】

【 Competitive Price 】
【 Recently Upgraded Unit 】

Jalan Emas @ Taman Sri Skudai

* Single storey terrace house
* Intermediate unit
* Freehold
* Non bumi lot
* Land size 22x80 sqft
* Build up 1760 sqft
* 3 Bedrooms
* 1 Bathroom
* Fully renovated
* Kitchen extended

Asking Price RM538K
Bank Value RM550K - RM580K

泳序 • Lesley Tan
www.w*****
PropNex Realty • REN43911
Kemudahan bersama
parking-o

Parking

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 538,000.
Jalan Emas, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,760 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian