Taman Sri Skudai, Skudai

Jalan Tembaga Merah, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor

RM 360,000

2

BT

2

BM

1,043

kps (tanah)

RM 345

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berangkai 1 Tingkat for sale
check-small-f
Unfurnished
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 16 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 108498026
check-small-f
1,043 kps luas pelan lantai

Tentang hartanah ini

Taman Sri Skudai Renovated Single Storey House Near Sutera Mall

Taman Sri Skudai at Skudai Single Storey Terrace Low Cost House for Sale.

~ Selling Price: RM360k
~ Location: Jalan Tembaga Merah
~ Size: 1043sf
~ Freehold & International Lot
~ 2 Bedrooms & 2 Bathrooms
~ Renovated, with awning, kitchen cabinet & wardrobe.
~ Short drive to Plaza Tasek and Sutera Mall.

Contact Casey for more details and arrange a viewing.

Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 360,000.
Jalan Tembaga Merah, Taman Sri Skudai, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 1,043 kps.
Freehold.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

Pengiklan Persendirian