Taman Sri Pulai Perdana 2, Taman Sri Pulai Perdana, Skudai

Jalan Bayu, Taman Sri Pulai Perdana, Skudai, Johor

Boleh dirunding

RM 968,000

4+1

BT

4

BM

3,040

kps (tanah)

RM 318.42

psf (tanah)

Butiran hartanah

check-small-f
Rumah Berkembar untuk dijual
check-small-f
Kelengkapan penuh
check-small-f
Disiapkan pada 2016
check-small-f
Pegangan bebas
check-small-f
Disenaraikan pada 17 Mei 2026
check-small-f
ID penyenaraian - 501350027

Tentang Taman Sri Pulai Perdana 2

Sri Pulai Perdana Jalan Perdana 2 Two Storey Semi D

#低头期拿下豪华SemiD
#PulaiPerdana高档住宅区
在这个价位购买 Freehold Semi-D 真的非常划算

Jalan Perdana 2 @ Sri Pulai Perdana
Double Storey Semi-Detached House|双层半独立式洋房
Land Size|土地面积:32 x 95(3,040 sqft)
4+1 Bedrooms|4+1 房(附 Maid Room)
4 Bathrooms|4 厕

土地面积宽敞,停车与生活空间更为充裕
银行估价约 RM1.1M
自住或投资均合适

Selling Price|售价
RM968K Nego 可商量

欢迎 PM / WhatsApp 了解详情
Caixuan Kwee 彩萱 | REN 58032
0*****

security-access-control-o

Kawalan keselamatan 24 jam

swim-o

Kolam renang

asterisk-o

Pagar perimeter

Anggaran Pinjaman Gadai Janji
Perincian Pinjaman Gadai Janji
Anggaran Bayaran Balik Bulanan
RM 0 / bulanan
0%
0%
RM 0 Prinsipal
RM 0 Faedah
Kos Pendahuluan
Jumlah Bayaran Pendahuluan
RM 0
0%
0%
Bayaran Pendahuluan
RM 0 Jumlah Pinjaman dari 0% nilai pinjaman

RM
RM
%
Thn
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]

Soalan Lazim
Harga jualan ialah RM 968,000.
Jalan Bayu, Taman Sri Pulai Perdana, Skudai, Johor.
Saiz lantai unit ini ialah 3,040 kps.
Pegangan Bebas.
Servis LoanCare kami boleh membantu meningkatkan kebarangkalian permohonan pinjaman perumahan anda diluluskan.
Dengan teruskan, anda setuju dengan Terma & Dasar Privasi

THE ROOF REALTY SDN. BHD. [ E (1) 1605 ]